Connect with us

Firma

Trendyol Kimin

Demet Mutlu, Trendyol grubunun kurucusu ve başkanı olan bir Türk teknoloji girişimcisidir. Aynı zamanda Sidar Şahin tarafından kurulan oyun platformu Peak Games’in de yatırımcısıdır. TechCrunch, Davos World Economic Forum, Financial Times Summit, Noah ve Fortune gibi etkinliklerde konuşmacı olarak yer aldı.

Dünyanın önde gelen e-ticaret gruplarından Alibaba Group, 2018 yılında Trendyol’a ortak oldu. Alibaba yatırımıyla Türkiye’den çıkan ilk unicorn olduğu yorumları yapıldı. Alibaba 728 milyon dolar yatırım yaptı. Bugün Trendyol’un ana hissedarı Alibaba’dır.

Trendyol Kurucusu Demet Mutlu kimdir?
Türk girişimci Demet Mutlu, e-ticaret alanında faaliyet gösteren Trendyol’un kurucusu ve CEO’sudur. Peak Games’in yatırımcıları ve kurucu ortakları arasındadır. Demet Mutlu, 2010 yılında Harvard eğitiminden ayrılarak Trendyol’u kurdu.

Trendyol ile nasıl iletişim kurabilirim?
Hafta içi sabah 08:30’dan gece 24:00’e kadar hizmet alabilirsiniz. Cumartesi 10:00 – 24:00, Pazar 10:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Trendyol çağrı merkezine direkt bağlanmak için 02123310200 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.