Connect with us

Halka Arz

Naturelgaz NTGAZ Halka Arz Tarihi

Naturelgaz NTGAZ Halka Arz Tarihi 25-26 Mart tarihlerinde halka arz için talep toplanacak #NTGAZ (Naturelgaz San. ve Tic. A.Ş)

Talep toplama, 8,5 TL sabit fiyatla gerçekleştirilecek olup 14.981.406 adet pay sermaye artırımı, 16.382.231 adet pay ortak satışı yoluyla olmak üzere toplam 31.363.637 adet payın halka arz edilmesiyle halka açıklık oranı %27,27 olacaktır. Ayrıca, mevcut ortağın 3.136.363 adet payının ek satış hakkı kullanılırsa halka açıklık oranı %30’a ulaşacaktır.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.