Connect with us

Kripto Para Coin

Kripto para borsası Binance Bakım Nedeni ile kapatılacak

Kripto para borsası Binance, 25Nisan 07:00 & 11:00 bakım çalışması yapacağını duyurdu. Spot piyasalar, para yatırma / çekme gibi işlemler yaklaşık 4 saat süreyle kapatıldı.

Son haftada Bakım nedeniyle kapanan coin siteleri bireyleri tedirgin etmiştir. Coin borsa lideri Binance kaldığı yerden devam ediyor.

Günlük hacmi 120 milyar doları aşan diğer kripto para borsaları arasında birinci sırada yer alan Binance, genel sistem performansını ve kararlılığını iyileştirmek için sistemde bazı güncellemeler yapacak. Borsa, vadeli işlem ve opsiyon işlemlerinin bakım sırasında açık kalacağını belirtir.

Bakım sırasında kapatılacak hizmetler
Borsadaki varlık transferleri ve para yatırma / çekme işlemleri, bakım çalışmalarından 10 dakika önce askıya alınacaktır. Bakıma girdiğinde,

Para yatırma / çekme işlemleri,
Spot, marj, P2P işlemleri,
Yeni kullanıcı kayıtları,
Kripto para alımları ve diğer birçok hizmet kapatılacak.
Bakım çalışmaları tamamlandıktan sonra; Kullanıcılara varlık transferi, para yatırma / çekme gibi işlemleri gerçekleştirmeleri için 30 dakika verilecektir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.