Connect with us

Halka Arz

KIZILBÜK GYO Halka Arz Detayları

KIZILBÜK GYO Halka Arz Detayları #KZBGY kodu ile 4, 5, 6 tarihlerinde halka arz edilecek işte detaylar. Kızılbük GYO A.Ş., Sinpaş GYO turizm ve devre mülk uzman şirketi. Halka arz, 4-5-6 Ağustos 2021 tarihlerinde 15,80 TL sabit fiyatla yöntemiyle gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin en büyük 2. GYO’su Ticari Gayrimenkul Uzmanı Servet GYO ve Türkiye’nin 3. büyük GYO’su* Konut Uzmanı Sinpaş GYO’nun ardından, şimdi de 5,5 milyar TL portföy büyüklüğü ile Sinpaş’ın Turizm ve Devre Mülkte Uzman şirketi Kızılbük GYO halka arz ediliyor.

EK HİSSELER KAZANMAK İÇİN %15 FIRSAT!

Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Şirket) paylarını Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladığı tarihten itibaren 180 gün süreyle hesaplarında tutan pay sahipleri için 180 gün sonunda hesaplarındaki en düşük Şirket pay tutarı hesaplanacaktır. ; %15 ücretsiz Bonus (Ek) Pay verilecektir. Yatırımcılara Bedelsiz Pay olarak verilen paylar, Şirket paylarının Borsa’da işlem görmesini müteakip bir yıl süreyle Borsa’da satışa konu edilmeyecektir.

SİNPAŞ GYO VE KIZILBÜK GYO PROJELERİNDE %20 İNDİRİM FIRSATI!

Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Şirket) paylarını Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladığı tarihten itibaren 180 gün süreyle hesaplarında tutan pay sahiplerine:
Yine Sinpaş GYO ve Kızılbük GYO projelerinde konut ve devre mülk alımlarında hesaplarındaki paylar üzerinden hesaplanmak üzere %20 indirim çeki verilecek.

SİNPAŞ KIZILBÜK WELLNESS THERMAL RESORT HOTEL KONAKLAMA İÇİN %40 İNDİRİM Kuponu

Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Şirket) paylarını Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladığı tarihten itibaren 90 gün süreyle hesaplarında tutan pay sahiplerine:
90 gün sonunda Sinpaş Kızılbük Wellness Thermal Resort Hotel konaklamalarında hesaplarındaki en düşük şirket payı üzerinden hesaplanmak üzere %40 indirim çeki verilecektir.

Kampanya sadece halka arz tarihlerinde yapılan hisse alımlarında geçerlidir. Bu teşviklerin uygulanmasında MKK kayıtları esas alınacaktır.

Yatırım Tavsiyesi değildir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.