Connect with us

Banka

Kamu Bankalar Yeni MESAİ Saatleri

Kamu bankalarının çalışma saatleri değişti: İşte Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank’ın yeni zaman aralıkları nedir

Son dakika haberine göre, kontrollü normalleşme kapsamında alınan kararların ardından kamu bankaları çalışma saatlerini yeniden düzenledi. Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank’tan yapılan açıklama ile 4 Mart itibarıyla banka şubelerinin müşteri kabul süresi güncellendi.

KAMU BANKALARININ SAATLERİ DEĞİŞTİ
Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank’tan yapılan açıklamaya göre, kontrollü normalleşme çerçevesinde şubelere müşteri kabul saatleri yarın itibarıyla 09.00-12.30 ve 13.30-17.00 olarak güncellendi.

Kamu bankaları salgın nedeniyle 09.00-12.30 ile 13.30-16.00 saatleri arasında müşteri kabul ediyordu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.