Connect with us

Halka Arz

ISKPL Işık Plastik

Işık Plastik için katılımcılara açık çağrı kapandı mı? Yatırımcılar Garanti BBVA Bankası aracılığıyla Işık Plastik’in halka arzına katıldı ve 22 Ocak Cuma günü saat 13: 00’de talep işlemleri sona erdi. Işık Plastik hisselerinin ne zaman değerlendirileceğini “sabit fiyat toplama ve satış talebi” adı verilen bir yöntem uygulayarak düşünün. Yatırımcılar, “Işık Plastik’in hisseleri ne zaman açılacak? Sorusuna yatırımcılar cevap veriyor. Peki Işık Plastik Borsa Kodu nedir?

  • 21.Ocak 2021 Hisse Alış Talebinde bulunanlara 29 adet verildi.
  • 22 Ocak 2021 Hisse Alım talebinde bulunanlara 28 Adet verildi.
  • Hisse Fiyatı : 16.10 talep fiyatı olarak belirlendi.
  • Işık Plastik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Abdullah Çeker, “Hali hazırda 60’a yakın ülkeye ürün ihracatı yapıyor
  • Borsa İstanbul’da Ne zaman işlem görmeye başlayacak sorusuna tahmini 27 ocak 2021 seans başında açılmasını bekliyoruz.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.