Connect with us

Döviz

Hangi Bankalar Gümüş Satıyor

Gümüş satan bankalar; Vakıf Katılım. Denizbank. TEB. HSBC. Kuveyt Türk Katılım Bankası ,Türkiye Finans Katılım Bankasında Gümüş hesap açarak işlem yapabilrisiniz.

Gümüş fonu, 6.5 gram fiziksel gümüşe eşit bir borsa yatırım fonudur. Borsada hisse senedi olarak satın alınabilir. Bu şekilde GMSTR, borsaya açık herhangi bir yatırım hesabından alınabilir. GMSTR’yi herhangi bir bankadan alabilirsiniz

Gümüşün fiyat dalgalanmaları, altın gibi yukarı ve aşağı değil, daha keskin bir çizgide yukarı doğru hareket eder. Gümüşe yatırım, altından daha değişken fiyatlara sahip olduğu için kısa vadede daha karlı gibi görünüyor.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.