Connect with us

Haberler

Halkbank seyahat acentelerine finansman destek Kredisi

Son dakika haberine göre Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, TÜRSAB üyesi seyahat acentelerine maddi destek sağlayacaklarını açıkladı. Halkbank Genel Müdürü Arslan, söz konusu desteğin 100 bin liraya kadar çıkacağını belirtti.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, seyahat acentelerine maddi destek verileceğinin müjdesini paylaştı.

Halkbank, turizm sektöründeki seyahat acentelerine ticari faaliyetlerinde kullanılmak üzere 6 ay ödemesiz 36 aya kadar vadelendirilebilen 100 bin liraya varan nakit işletme kredisi verecek.

Halkbank ile Türkiye Seyahat Acentaları Derneği (TÜRSAB) arasında imzalanan sözleşmeye istinaden: azami limit ve yıllık maksimum 100 bin tl vadeli teminat mektubu düzenlemesi sağlanacak.

Paketten yararlanan acentelere Halkbank dijital kanallarından ücretsiz EFT transferi sunulacak.

Paketten TÜRSAB’a kayıtlı 10 bine yakın seyahat acentesinin faydalanması bekleniyor.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.