Connect with us

Banka

Halkbank eksi hesap Açma

Acil nakit ihtiyaçlarınız için hesabınızda para olmasa bile limitiniz dahilinde şubelerden ve Bank24’ten para çekebileceğiniz, Bank24 kartınızla alışveriş yapabileceğiniz veya havale gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir hesap türüdür. ve EFT.

Avantajlar
Hesap Açın; Elektrik, su, telefon faturaları ve kira, kredi taksitleri gibi düzenli ödeme siparişlerinizi de güvence altına alır. Düzenli ödeme talimatlı hesabınızın yeterli limiti varsa, ödemeleriniz geciktirilmeyecek ve zamanında ödenecektir. Üstelik Açık Hesabınızdan 100 TL kullandığınızda günlük sadece 0,08 TL * ödüyorsunuz.

BSMV ve KKDF, 0,08 TL faiz tutarına dahildir.


Limitiniz dahilinde Şubelerimizden veya Bank24’lerimizden nakit çekebilir, havale, EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik, su, telefon gibi düzenli fatura ödemeleri ile kredi kartı ve kredi taksit ödemeleriniz gecikmeden zamanında yapılır.
Açık Hesabın tanımlandığı vadesiz hesaba herhangi bir nakit girişi olması durumunda öncelikle açık hesap bakiyesi kapatılır.
Kredili mevduat bakiyesi faizi, hesabınızın eksiye düştüğü dönemde günlük olarak hesaplanır ve talebinize bağlı olarak aylık veya üç aylık dönemlerin sonunda hesabınıza yansıtılır.
Limit kullanımınız için herhangi bir ücret veya komisyon alınmaz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.