Connect with us

Kripto Para Coin

Google Kripto Para KARARI COİN

Google, kripto para birimleri için reklam yasağını kaldırdı. Böylece 3 yıldır kripto para reklamı almayan Google, reklam almaya başlayacak.

Google’ın kripto reklamcılık politikası güncellemesi ilk olarak Haziran ayında duyuruldu. Bu açıklamada, 3 Ağustos’tan itibaren ABD’yi hedefleyen kripto para borsalarının ve cüzdan hizmeti reklamcılarının, belirli gereksinimleri karşılamaları halinde hizmet ve ürünlerinin reklamını yapmalarına izin verileceği belirtildi.

ICO’lar konusunda katı tutumunu sürdüren Google’ın reklam yasağını kaldırma kararının şirketleri nasıl etkileyeceğini şimdilik tahmin etmek zor.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.