Connect with us

Banka

Enpara sanal kart oluşturma

Published

on

Enpara sanal kart oluşturma

Enpara sanal kart oluşturma , Hemen sanal bir kredi kartı oluşturabilirsiniz

Enpara.com kredi kartınız varsa mobil şubenizden Ayarlar > Kredi Kartları > Sanal Kredi Kartları veya Kredi Kartları > Kartlar & Kısıtlamalar > Sanal Kredi Kartları adımlarını takip ediniz. Hemen sanal bir kredi kartı oluşturmak için kullanabilirsiniz. Sanal kredi kartı oluştururken iki farklı şekilde limit seçebilirsiniz. Dilerseniz sanal kredi kartı limitinizi aylık sabit tutar olarak belirleyebilir veya Enpara.com kredileri için mevcut limite bağlantı verebilirsiniz. kart.

Unutulmamalıdır ki Enpara.com kredi kartı ile ilgili olarak aynı anda çalışan tek bir sanal kredi kartı vardır ve bir takvim yılı içerisinde 10 adede kadar sanal kredi kartı oluşturabilirsiniz.

Enpara sanal kart Nedir

Sanal kart; tıpkı fiziksel bir kart gibi bankalardan temin edilebilen, kart numarası, son kullanma tarihi, CVC kodu gibi bilgileri içeren ve sadece internet ortamında kullanılabilen bir kart türüdür.

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Finansp.com'da yer alan Haber , Yorum , Analiz , Hisse, Halka Arz ; Yatırım Tavsiyesi değildir. AL,SAT,TUT İçermez ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.. Bir finans Blogu.