Connect with us

Kredi

En uygun kredi veren banka hangisi

En uygun kredi veren banka hangisi

Banka kredisine başvurmak istiyorsanız, tanıştığınız ilk bankaya katılmadan önce bir anket doldurmanız en iyisidir. En iyi bankayı bulmak için şubeye gitmenize gerek yok.

Bunun için interneti kullanmanız yeterli ve bu platform, çok basit ve pratik bir şekilde kredi faiz oranlarını kontrol etmenizi sağlıyor. Her bankanın sitesinde, istediğiniz tutarı ve vade tarihini belirlediğinizde geri ödeme tutarını ortaya çıkaran bir kredi hesaplama aracı vardır, böylece en iyi krediyi veren bankayı bulabilirsiniz.

Borç verme oranları sürekli değiştiği için bu banka en iyisi değil. En iyi yol, kredi oranlarını ve diğer masrafları bankanın İnternet şubesinden incelemek ve karşılaştırmaktır.

10.000 TL 12 Ay Vadeli İhtiyaç Kredileri Sırasıyla

  • İng Bank : Faiz Oranı %1.49 Geri ödeme 11.250 TL
  • Qnb Finans Bank : Faiz Oranı %1.33 Geri Ödeme : 11.117 TL

Maaş Anlaşmalı bankalar daha cazip faiz oranı sunuyor. bu tablo örnek olarak 10.000 bin tl kredi çekerseniz geri ödemesi ne kadar olur.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.