Connect with us

Kredi

Emekliye 300.000 TL Kredi Kampanyası

Halkbank emeklilerin en çok tercih ettiği bankalardan biridir. Banka, yaptığı son duyuru ile emeklilik kredilerinde limitleri artırdı. Önceki yıllarda 100.000 TL’ye, ardından 200.000 TL’ye kadar artan kredi limitlerinin, emeklilerin maaş ve gelirlerinin yeterli olması halinde 300 bin TL’ye kadar verileceği açıklandı.

Halkbank aracılığıyla gerçekleştirilen bu kampanya ile emekli maaşını bu banka üzerinden alan kişiler, 36 ay vadeli 300000 TL’ye kadar olan kredilerini anında kullanabilecekler. İhtiyaç kredisine başvurmak isteyen kişiler, bankanın kredi koşullarına uymaları halinde anında onay alıp üst limitli kredi kullanabilecekler. Kullanmış olduğunuz krediler için 300000 TL onay alırsanız bu diğer bankadaki borçlarımızı da kapatmanız gerekir.

Halkbank Emekli Kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, maaşınızı Halkbank’a aktardıktan sonra size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Halkbank aracılığıyla sağlanan 300000 TL’ye kadar Emekli Kredisini kullanmak isterseniz, maaşınız ve geliriniz yüksek ise banka size bu kredi için onay verecektir. Aylık ödeme limitlerine bakarak banka size kredi sağlayacaktır.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.