Connect with us

Kripto Para Coin

Coinzo faaliyetlerine son verdi

Published

on

Bitcoin

Coinzo faaliyetlerine son verdi ,Türk kripto para borsası Coinzo faaliyetlerini durdurdu.

Şirketten yapılan açıklamada, “Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak 2018 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz dijital varlık servis sağlayıcı (kripto para platformu) hizmetimizi sonlandırma kararı aldık.” söylendi.

Açıklamada, www.coinzo.com’a erişimin 6 ay boyunca açık olacağı belirtildi.

Açıklamada şu bilgiler verildi:

“Kullanıcılarımız bu süreçte TL ve kripto para bakiyelerini çekebilecek, alım/satım işlemleri dışındaki tüm özellikleri kullanabilecekler.

Coinzo platformunda alım satım işlemleri 11 Ekim 2021 Pazartesi günü saat 09:00 itibariyle durdurulmuştur. Faaliyet sonlandırma süreci ile ilgili ilgili kurumlara bilgi verilmiştir. Destek ekibimiz bu süre zarfında kullanıcılarımızın sorunlarına çözüm üretmeye devam edecektir. Hiçbir kullanıcımızın mağdur olmaması için süreç dikkatli bir şekilde yönetilecektir.

Advertisement

Coinzo Technology Inc. “kripto para ve blockchain” sektöründe yeni projelerle kullanıcılarımızla buluşmayı hedefliyoruz.

coinzo
coinzo güvenilir mi
coinzo kimin
coinzo hesap doğrulama
coinzo yorumları
coinzo coin

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Finansp.com'da yer alan Haber , Yorum , Analiz , Hisse, Halka Arz ; Yatırım Tavsiyesi değildir. AL,SAT,TUT İçermez ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.. Bir finans Blogu.