Connect with us

Haberler

Burs ve Kredi Ödemeleri Başladı

Son dakika! Yükseköğretim öğrencilerine burs ve kredi ödemeleri Ağustos’ta başladı

Son dakika haberine göre Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ağustos ayı burs ve kredi ödemelerinin bugün itibarıyla başladığını duyurdu.

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu yaptığı açıklamada, Ağustos ayı burs ve kredi ödemelerinin 10 Ağustos’a kadar öğrencilerin hesaplarına TC Kimlik Numarası son numarasına göre yapılacağını bildirdi.

KİMLİK NUMARASINA GÖRE BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ YAPILACAKTIR.
TC kimlik numarasının sonunda “0” olanlar bugün, “2” olanlar 7 Ağustos, “4” olanlar 8 Ağustos, “6” olanlar 9 Ağustos, ödemelerini ise 9 Ağustos’ta alabilecekler. 10 Ağustos’ta “8” olanlar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.