Connect with us

Kredi

Borç Kapatma Kredisi

Borç Transferi nedir?
Farklı bankalardaki mevcut kredilerinizi X Bankası’nda bulunan Borç Kapatma Kredisi ile birleştirebilir, size uygun taksit tutarına göre 36 aya bölerek, ödemelerinizi tek yerden kolayca yapabilir ve kolayca kontrol altına alabilirsiniz.

Kredi Kartı Borçları da Borç Transferi ile Karşılanabilir mi?
X Bankası’nda 36 aya varan Borç Kapatma Kredisi ile farklı bankalardaki kredi kartlarınıza ait borçlarınızı da yapılandırabilir, kredi kartlarınızın kullanılabilir limitlerini artırabilirsiniz.

Borç Transferi Faiz Oranları Nedir?
Borç transferi yaparak kullanacağınız Borç Kapatma Kredisini size özel belirlenen faiz oranları ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Borç Transfer Şartları Nelerdir?
Borç transfer başvurunuz, talep etmiş olduğunuz bireysel kredi (İhtiyaç / Konut / Araç) koşullarına göre değerlendirilecektir.

Bankalardan alacağınız ihtiyaç kredisi ile tüm borçlarınızı kapatabilir, esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranları ile geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her bankanın özel faiz oranı vardır. 1.45 – 1.54 faiz oranı ile bankalar kredi vermektedir.

Bankalarda Borç Kredi kapatma faiz oranları En duşuk Aylık %1.45 ve En yüksek % 1.70 Faiz ile borç kapatma veya borç transferi yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmadan önce mutlak bankalar ile iletişime geçip faiz oranlarını karşılaştırıp size en cazip gelen ile anlaşma saglamanızı tavsiye ediyoruz

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.