Connect with us

Kripto Para Coin

Bitcoin 50 bin doları direncini test etti

Kripto para piyasasının en büyüğü bitcoin ilk kez 50 bin doları geçerek rekor kırdı.

Bitcoin herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan elektronik bir para birimidir. Virgülden sonra 100-milyonuncu basamağa kadar birimlere ayrılabilir

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve ünlülerin gerek alım yaparak gerekse sosyal medyada paylaşım desteklediği yaparak bitcoinin 50 bin doları ne zaman geçeceği merak konusu olmuştu. Buğün kurumsal alımların da etkisiyle kripto para piyasasının amirali bitcoin 50.515,8 bin dolara gelerek rekor kırdı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.