Connect with us

Firma

Bim A101 ve Şok Marketler Kaçta Açılıp Kapanıyor

Bim A101 ve Şok Marketler Kaçta Açılıp Kapanıyor Temmuz ayında normalleşme dönemine göre A101 , BİM , ve ŞOK marketler 09:00 Açılıp 21:00 da kapanıyor.

Aşılamanın başlamasıyla birlikte ülkemizde ve dünyada bir normalleşme süreci başlamıştır. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sokağa çıkma yasaklarının 1 Temmuz’da kaldırılacağını duyurdu. Bu gelişmelerden sonra market ve bakkalların çalışma saatleri merak konusu oldu. Peki Bim, Shock ve A101 saat kaçta açılıyor? Corona virüsü nedeniyle piyasa saatleri değişti mi? Hafta sonu marketler ve bakkallar hangi saatlerde açık olacak?

  • BİM hafta içi 09:00 – 21:00 arası çalışıyor.
  • A101 hafta içi 09:00 – 21:00 arası çalışıyor.
  • ŞOK hafta içi 09:00 – 21:00 arası çalışıyor.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.