Connect with us

Kripto Para Coin

Beşiktaş 1903 Token Coin

Kripto para dünyasında futbol rüzgarı esmeye devam ediyor. Fenerbahçe’den sonra Beşiktaş da Token ihraç ediyor. Kara Kartal’ın 600 milyon liralık Beşiktaş Token satışı için kripto para borsası Kointra ile anlaştı.

Fenerbahçe geçtiğimiz aylarda kripto para borsası Paribu ile anlaşma yaparak kripto para piyasasına giriş yapmıştı. Futbol dünyası kripto paralara sıcak bakmaya devam ediyor. Dijital dünyaya bir adım daha Beşiktaş’tan geldi. Kara Kartal’ın 600 milyon liralık Beşiktaş Token satışı için kripto para borsası Kointra ile anlaştığı öğrenildi.

SIRA BEŞİKTAŞ TOKEN’DE
Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’dan sonra Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olan Beşiktaş ‘Token’ çıkarıyor. Borsa Gündem’de yer alan habere göre, Kointra ile Beşiktaş arasında anlaşmaya varıldı.

PİYASA DEĞERİ 600 MİLYON TL
Anlaşmaya göre piyasaya sunulacak Beşiktaş Token’in toplam değeri 600 milyon TL olacak. Sözleşme şartlarının önemli bir maddesine göre Beşiktaş Tokenlerinin bir kısmı tıpkı Fenerbahçe’de olduğu gibi ilk etapta satışa sunulacak. Söz konusu miktar 200.000.1903 adet ile sınırlı olacaktır. Zamanla 600 milyon token satılacak.

Öte yandan Beşiktaş taraftarlarının Beşiktaş 1903 Token’ın birçok avantajından yararlanacağı belirtildi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.