Connect with us

Banka

Bankamatikten Dolar veya Euro çekmek

Ülkemizde 40’tan fazla banka var ama maalesef ATM’lerden sadece birkaç yabancı para birimi çekilebiliyor. Dolar veya euro olarak para çekmek istiyorsanız, hangi bankayı bilmeniz faydalı olacaktır. Bu makale size döviz çekebilen bir banka ATM’sini nasıl bulacağınızı gösterecektir.

ATM’lerden dolar, ATM’lerden euro çekmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.
ATM’lerden döviz çekmek için gereklilikler
Hangi bankaların döviz çekebileceği sorusuna değinmeden önce şunu söylemekte fayda görüyoruz: Öncelikle bir bankanın ATM’sinden döviz çekmek için döviz hesabınızda ve hesabınızda toplam tutara ihtiyacınız var.

Ayrıca hesabınız olsa bile o bankadaki tüm ATM’lerden döviz çekemezsiniz. Bankanın web sitesinden döviz çekebilen bazı ATM’lere aşina olabilirsiniz.

Döviz çekmek için bir ücret var mı?
Döviz çekmek için sabit bir ücret vardır. Her bankanın kendi ücret kısıtlamaları vardır. Bunun için yapmanız gereken tek şey bankanıza danışmak veya bankanızın web sitesinden yardım almaktır.

  1. QNB Finansbank Günlük Limiet 1.500TL
  2. Enpara
  3. Albaraka Türk
  4. Teb Döviz Atm
  5. Garanti BBVA
  6. İş Bankası
  7. Hsbc Döviz ATM
  8. VakıfBank
  9. Kuveyt Türk Günlük Limit 3bin TL

Kuveyt Türk haricinde günlük limitler aynıdır.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.