Connect with us

Banka

Banka Çalışma Saatleri Nisan 2021

Son günlerde korona virüs salgınında vaka sayısının artması nedeniyle 81 ilde yeni önlemler alınmaya başlandı. Bu önlemlerden biri, bazı bankaların çalışma saatlerinin değişmesiydi. 81 ildeki bazı bankaların çalışma saatleri tüm şubelerini kapsayacak şekilde değiştirildi. İşte bankaların güncel çalışma saatleri …

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle ülke genelinde alınan önlemlerde artış var. Koronavirüs vaka sayısının artması nedeniyle yeni önlemler alınırken, bankalar da çalışma saatlerini değiştirdi. Bu nedenle bankaların ne zaman açılacağı sorusunun cevabı birçok vatandaş tarafından araştırılıyor. Bazı bankaların banka çalışma saatlerini açıkladıkları ve değiştirdikleri görüldü. Şimdiye kadar İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti BBVA, QNB Finansbank ve Akbank hizmet saatlerini değiştirerek sosyal medya aracılığıyla müşterilerine duyurdu. Peki, bankalar ne zaman açılıyor? Bankalar ne zaman kapanır?

Şube gişe saatleri 12 Nisan 2021 Pazartesi gününden itibaren

  • Açılış : 10: 00-12: 30
  • Öğle Arası : 12:30 13:30
  • Öğleden Sonra 13:30 – 16: 30 Kapanış olarak değiştirilmiştir. “
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.