Connect with us

Kripto Para Coin

Alibaba Tüm Satışları Kaldırıyor

Published

on

Bitcoin

Alibaba Tüm Satışları Kaldırıyor Çin’in en büyük çevrimiçi ticaret platformu Alibaba, 8 Ekim‘den itibaren platformlarında kripto para birimi madenciliği ve ekipmanlarının satışına artık izin vermeyeceğini açıkladı.

Çin Halk Bankası, kripto para birimiyle ilgili tüm işlemlerin yasa dışı olduğunu ve yasaklanması gerektiğini açıklamasının ardından, Çin’deki bazı kripto para borsaları, yıl sonuna kadar kullanıcıların hesaplarını kapatacaklarını açıkladı. Öte yandan Çin online ticaret platformu Alibaba’dan bir açıklama geldi. Dev e-ticaret şirketi yaptığı açıklamada kripto para madenciliğinin satışını engelleyeceğini söyledi.

8 EKİM’DEN SONRA İZİN VERİLMEYECEK

Çin’in en büyük çevrimiçi ticaret platformu Alibaba, 8 Ekim’den itibaren platformlarında kripto para birimi madenciliği ve ekipmanlarının satışına artık izin vermeyeceğini açıkladı.

Çinli düzenleyicilerin kararları doğrultusunda şirketin attığı adıma göre Alibaba’nın platformlarını kullanarak kripto para satışları da engellenecek.

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Finansp.com'da yer alan Haber , Yorum , Analiz , Hisse, Halka Arz ; Yatırım Tavsiyesi değildir. AL,SAT,TUT İçermez ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.. Bir finans Blogu.