Connect with us

Kripto Para Coin

Alibaba Tüm Satışları Kaldırıyor

Çin’in en büyük çevrimiçi ticaret platformu Alibaba, 8 Ekim‘den itibaren platformlarında kripto para birimi madenciliği ve ekipmanlarının satışına artık izin vermeyeceğini açıkladı.

Çin Halk Bankası, kripto para birimiyle ilgili tüm işlemlerin yasa dışı olduğunu ve yasaklanması gerektiğini açıklamasının ardından, Çin’deki bazı kripto para borsaları, yıl sonuna kadar kullanıcıların hesaplarını kapatacaklarını açıkladı. Öte yandan Çin online ticaret platformu Alibaba’dan bir açıklama geldi. Dev e-ticaret şirketi yaptığı açıklamada kripto para madenciliğinin satışını engelleyeceğini söyledi.

8 EKİM’DEN SONRA İZİN VERİLMEYECEK
Çin’in en büyük çevrimiçi ticaret platformu Alibaba, 8 Ekim’den itibaren platformlarında kripto para birimi madenciliği ve ekipmanlarının satışına artık izin vermeyeceğini açıkladı.

Çinli düzenleyicilerin kararları doğrultusunda şirketin attığı adıma göre Alibaba’nın platformlarını kullanarak kripto para satışları da engellenecek.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanının kapsamı dışındadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler finansal durumunuza ve risk ve ödül tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca burada sağlanan bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek, beklenen sonuçları vermeyebilir. Bu blog sayfası aracılığıyla yapılan tavsiyeler, alınan/verilen yatırım kararları ve bu işlemlerle yapılan/yapılan işlemler AL,SAT,TUT ve bu işlemlerin olası sonuçlarından Finansp.Com Sorumlu Değildir.